Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Logowanie

70 rocznica powstania Naszego Koła

Zarząd Koła Łowieckiego „DZIK” w Olecku uprzejmie informuje, że ustalony został ostateczny harmonogram i terminarz głównych uroczystości związanych z obchodami jubileuszowymi 70-lecia powstania Naszego Koła.


25 wrzesień 2016r.
Turniej Strzelectwa Myśliwskiego o Puchar Prezesa Koła Łowieckiego „Dzik” o godz. 1000 na strzelnicy myśliwskiej w Doliwach. Uczestniczą chętni myśliwi z oleckich kół łowieckich. Turniej rozegrany zostanie według prawideł strzelań myśliwskich obowiązujących w PZŁ. Zwycięzcom przewidziano puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe.

15 październik 2016r.
- godz. 12:00 – Msza Św. dziękczynna w kościele pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Olecku. Na zakończenie mszy, planowane jest wykonanie pamiątkowej fotografii na schodach kościoła.
- godz. 13:00 – gala jubileuszowa w Sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Olecku, podczas    której zostaną wręczone odznaczenia i podziękowania. Wystąpi również Kolega Grzegorz Russak, propagator kuchni myśliwskiej.
- ok.  godz. 15:00 – wspólny obiad w restauracji Wenus i Mars w Olecku ul. Letnia.

       Na uroczystość jubileuszową zostaną zaproszeni przedstawiciele władz samorządowych Naszego powiatu i gminy, władze okręgu suwalskiego PZŁ  oraz inni. Oprawę muzyczną zapewni zespół sygnalistów myśliwskich z Nadleśnictwa Ełk.
Prosimy o przybycie na w/w uroczystość Kolegów wraz z rodzinami, a myśliwych posiadających mundury, o wystąpienie w gali mundurowej.

12 listopad 2016r.
Bal myśliwski w restauracji Metamorfoza (były Żaczek) w Olecku ul. Zamkowa. Rozpoczęcie o godz. 1900. Odpłatność ustalona zostanie w późniejszym terminie. Chęć uczestnictwa w balu, prosimy zgłaszać do prezesa Koła.

stat4u DzikOlecko.pl.